СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ В ЛІЦЕЇ №31

Кві 30, 2024

26 квітня в Ліцеї №31 відбулася третя зустріч заступників директорів з навчально-виховної роботи в рамках запланованих методичних заходів управлінського хабу на 2023-2024 навчальний рік. Цього разу для семінару-практикуму обрали непросту для обговорення тему – сертифікацію педагогічних працівників. Заклад для проведення зустрічі був відібраний цілеспрямовано, бо саме в 31 ліцеї найбільше сертифікованих експертів та педагогів, що вже пройшли сертифікацію та можуть поділитися досвідом.

Завданням організаторів (Центру професійного розвитку педагогічних працівників, відділу освіти та Ліцею №31) було як надання заступникам теоретичної інформації щодо процесу сертифікації, так і озброєння практичними інструментами для роботи з педколективами з цього питання. Господарі закладу (директор Тетяна Коваленко, заступник директора Тетяна Черкасова) ділилися з учасниками семінару успішним досвідом трирічної трансформації закладу, на імерсійних майданчиках педагоги ліцею створили можливість через практичні завдання відчути кожен етап проходження сертифікації, його тонкощі. А щоб роботу над питанням сертифікації можна було продовжити і в стінах рідного закладу, заступники директорів отримали методичні кейси з корисними матеріалами.

Ось так в освітянській спільноті складні, на перший погляд, речі спільними зусиллями роблять простими! Вчаться, вдосконалюються і невпинно рухаються вперед!